Przedszkole Podwawelskie Smyki Kraków - W zimowej krainie 
Wolak Justyna

gW tym tygodniu przenieśliśmy się do zimowej krainy. Panowała w niej Królowa Zimy, która zostawiła nam zimowe zadania do wykonania. Sprawdzała w jakim stopniu jesteśmy już zaznajomieni z obecną porą roku i co w niej przynosi nam najwięcej radości. Zimowym zabawom przewodziły śnieżne bałwanki, które sami stworzyliśmy. Największą frajdę jednak przyniosła nam zabawa lodem, w którym ukryły się przeróżne skarby. Każdy Smyk musiał wymyślić sposób na to, aby je wydobyć.

Zwieńczeniem tygodnia było rodzinne spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przez cały tydzień towarzyszyły nam emocje związane z tym wydarzeniem. W ostatnich dniach z wyjątkowym zaangażowaniem dopracowywaliśmy nasze występy i upominki dla kochanych babć i dziadków. Nie mogliśmy się już doczekać, gdy będziemy mogli ugościć w przedszkolu najważniejsze dla nas osoby. Dziękujemy naszym rodzinom za przybycie i docenienie naszej pracy i zaangażowania w przygotowanie uroczystości. Wszystkie Smyki pokonały tremę i wystąpiły najlepiej jak potrafiły.

W trakcie sobotniej uroczystości laureatom konkursu rodzinnego „Piernikowy świat” wręczone zostały nagrody oraz pamiąkowe dyplomy. Dziękujemy za piękne, wyjątkowo pomysłowe prace, które ukazają ogrom zaangażowania w ich wykonanie. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!